Schody w Poznaniu – firma Kami

Kami - schody na konstrukcji metalowej Wrocław

KAMI to firma zajmująca się produkcją schodów, wykorzystujemy materiały takie jak drewno, metale czy szkło. Działamy na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i stosujemy najnowsze technologie, co stanowi gwarancję wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Nawiązujemy do tradycji, a równocześnie korzystamy z aktualnych trendów w zakresie wzornictwa schodów i architektury wnętrz. Realizujemy zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów.

Schody gięte na beton KAMI

Schody gięte na beton KAMI

Oferujemy wyroby na wysokim poziomie europejskim. W naszej ofercie znajdą Państwo praktycznie wszystkie rodzaje schodów drewnianych w różnych formach i kształtach z elementami konstrukcyjnymi i wypełnieniami jak metal i szkło. Chcemy się  podzielić z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oferując doradztwo przy wyborze konstrukcji schodów, ich kształtu, kolorystyki i innych elementów, tak aby dopasować je do konkretnego wnętrza. Projektowanie schodów jest naszą pasją, a zadowoleni klienci nagrodą za wykonaną pracę. Nasi pracownicy oraz wysoki poziom technologiczny firmy pozwalają nam spełnić najbardziej wyrafinowane oczekiwania.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi firmami branży drzewnej, do których kierujemy ofertę specjalną w zakresie usługowego projektowania i wycinania schodów na naszych maszynach CNC.

Schody Poznań - krzywulce

Schody Poznań – krzywulce – Kami

 

Kami – producent schodów i drzwi – ZPD KAMI s.j. – Tel. +48 95 760 43 33, Fax. +48 95 760 42 41, e-mail: biuro@kami.com.pl