Schody drewniane – szare elementy

Szare elementy w schodach drewnianych

Moda na szare dodatki w schodach drewnianych. Realizacja stopnie drewniane lakierowane – policzki, słupki i podstopnie szare. Nowoczesny wygląd schodów

Schody wykonała firma Bialic spod Wrocławia, która znana jest z realizacji nietypowych zamówień. W tym przypadku „nietypowa” jest kolorystyka. Część elementów schodów pomalowano na szaro. Co daje modny efekt: drewno z betonem. Całość wykańczają proste słupki i proste relingi także w kolorze szarym. Inspiracja i efekt do sprawdzenia „jak wyszło” – naszym zdaniem nieźle. Proszę zauważyć, że od dołu schody też są pomalowane na szaro. To dopełnienie pomysłu na schody, żeby wyglądały jak beton obłożony drewnianymi stopniami”.  Drewniany sznyt to grube na cztery centymetry, solidne stopnie, które się wyraźnie odcinają z szarej masy oraz pochwyty.

Efekt: "Beton z drewnem"

Efekt: „Beton z drewnem”

 

Efekt: "Beton z drewnem"

Drewniane schody z szarymi elementami

fot i realizacja: Bialic Schody, www.bialic.pl – „Bialic Schody Drewniane to nowoczesna firma z tradycjami. Korzystamy z wieloletnich doświadczeń, ale równocześnie intensywnie się rozwijamy i nadążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami. Niezmiennie jednak stawiamy na jakość, odpowiedzialność i profesjonalizm. Umiejętności stolarskie naszych pracowników oraz nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję wysokiej jakości produktów. Na nasze wyroby (konstrukcje schodów i elementy klejone) udzielamy pięcioletniej gwarancji. Dbamy o ekologię stosując odpowiednie, bezpieczne dla środowiska kleje, lakiery, oleje. Odpady drewniane poprodukcyjne przetwarzamy w brykiet, który wykorzystujemy jako opał.”